Plavalna vadnina za sezono 2017/18 po sklepu upravnega odbora Plavalnega kluba Zdravilišče Radenci je 40,00 EUR mesečno za enega otroka. Za drugega člana plavalca iz iste družine se plača 50% vadnine, za tretjega člana plavalca iz iste družine se plača 25% vadnine.

Višina vadnine za člane plavalce je poenotena za vse kategorije plavanja, ne glede na število obiskov in se plača do 15. v mesecu za pretekli mesec. Član plavalec je oproščen plačila vadnine le v primeru, če je celotni  mesec bil udeležen samo na enem treningu.

Več informacij o bonitetah in obveznostih naših članov lahko preberete v dokumentu Članski pravilnik.

TRR:  SI56 0234 0009 0573 648